Penzion Český Krumlov Pohoda
 
ADRESA Penzion Pohoda
Vyšehradská 253
Český Krumlov 38101
Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Pohoda@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Pohoda ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Český Krumlov Pohoda - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Pohoda -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Pohoda -  je k dispozici letní terasaPenzion Český Krumlov Pohoda - disponuje kavárnouPenzion Český Krumlov Pohoda - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Český Krumlov Pohoda - přijímá kreditní karty VISAPenzion Český Krumlov Pohoda - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Český Krumlov Pohoda - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Pohoda - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Český Krumlov Pohoda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Pohoda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov Pohoda - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Pohoda / Český Krumlov

Penzion Pohoda se nachází v nejkrásnějším městě jižních Čech, v klidné části Českého Krumlova, v ulici Vyšehradská jen 10 minut pěší chůze od historického centra.

Hosté jistě ocení romantický výhled na město a tolik krumlovský zámek. Parkování je zajištěno přímo u penzionu, zdarma. Celý penzion, včetně pokojů, je pokryt Wi-Fi připojením, které je pro hosty zdarma.

Ubytování:
Penzion Pohoda s rodinnou atmosférou hostům nabízí kvalitní ubytování a bohatou nabídku služeb za příznivé ceny. Penzion disponuje 11 pokoji a celkovou kapacitou 33 lůžek, včetně přistýlek. 

Všchny pokoje penzionu jsou nekuřácké. Bezbariérový přístup do pokojů je v přízemí. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení (sprchový kout + WC).

Gastronomie:
V penzionu je pro hosty k dispozici útulný bar. Hosté mohou vybírat z velkého vyýběru alkoholických  nealkoholických nápojů. Stravování je možné v několika restauracích, které se nacházejí v okolí. Restaurace nabízejí klasickou českou ale i mezinárodní kuchyni. 

Služby:
Penzion pro hosty zajišťuje nejen rezervaci pokojů, ale i rezervaci dalších služeb jako jsou výlety, nebo půjčování kol, zajištění vstupenek, prohlídek, masáže, kadeřník, pedikúra, manikúra, fitness Mezi další služby recepce jsou prodej map, zajištění průvodců, úschova kol a zavazadel.

Zajímavosti:
Dnešní město Český Krumlov vítá rok co rok kolem jednoho miliónu návštěvníků, kterým nabízí více než 400 kulturních pořadů ročně. Kromě dnes již uznávaných hudebních festivalů nabízí dále například Egon Schiele Art Centrum, aktivity Agentury českého keramického designu, unikátní zámecké divadlo a v neposlední řadě i neobyčejně zajímavou městskou zástavbu, kde každý ze stovek jednotlivých domů dýchá svou bohatou historií.

Sociologické průzkumy potvrzují, že návštěvník se do města opakovaně vrací, protože není možné při jedné návštěvě absorbovat vše, co v oblasti historie i kultury město nabízí. Součástí dnešního věhlasu Českého Krumlova jsou zcela jistě i návštěvy představitelů evropských královských rodů či řada mezinárodních kongresů a seminářů.